.

.

New
2017 Сосема Нов Виножито Стомак Танц Изида Крилја Стомакот Танцување Египет стил Тебе Боја Танцување Крилја Додаток Без Стап

2017 Сосема Нов Виножито Стомак Танц Изида Крилја Стомакот Танцување Египет стил Тебе Боја Танцување Крилја Додаток Без Стап

DEN 884.00
DEN 950.40

Стока
Достапно.


100% Сосема нов и висок квалитет
Материјал : Полиестер
Има прилагодливи вратот и јаката
Големина на :
Должина : 150cm од вратот до крајот на стап
600cm од крај до крај на крилјата
Стап lenght : 110cm
Нето тежина : 274g
Пакет тежина : 304g
Објектот содржи : 1 x стомак танц крило
Погоден висина : 155cm да 175cm.
'

Детали

Големина:
One Size
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер,Spandex
Бренд Име:
ЈИ NA ШЕН ВУ
Број На Модел На:
Wings6
боја:
виножито
Големина:
Free size
Тип:
Стомакот Танц Крилја
Пакување:
OPP вреќа
испорака:
Кина пост
превозот датум :
3-5 дена
Возраст:
Возрасни
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.3kg (0.66lb.)
Пакет Големина:
10cm x 20cm x 10cm (3.94in x 7.87in x 3.94in)
Свеж

Избор на клиенти