.

.

New
Евтини Dancewear Жените Балет Станови Стомак Танц Обука Чевли Зебра Шари

Евтини Dancewear Жените Балет Станови Стомак Танц Обука Чевли Зебра Шари

DEN 236.00
DEN 250.56

Стока
Достапно.


* Уникатен стомак танц пети подлога пракса чевли
* Исклучителен изработка, велур единствена и elasticated нето материјал
* Им овозможи на нозе да дишат
* Големина : S : ЕУР 34 - 35 ЕВРА
М : ЕУР 36 - EUR 37
L : EUR 38 - 39 EUR
XL : ЕУР 39 - 40 ЕВРА
'

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Материјал:
Ацетат,Бамбус Влакна,Полиестер,Rayon
Пол:
Жените
Број На Модел На:
#FZW
Танц Тип:
Стомакот Танцување
боја:
Повеќе Бои
Стил:
Стомакот танц монета појас
Големина:
W 74cm * H27cm
Затворање Тип:
Прилагодени одговара (вратоврска дизајн)
Слоеви:
3 Слоеви
Нето тежина:
0.35 Kg
Објектот Вклучуваат:
1* хип појас
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.200kg (0.44lb.)
Пакет Големина:
35cm x 30cm x 3cm (13.78in x 11.81in x 1.18in)
Свеж

Избор на клиенти