.

.

New
2018 дами здолништа и врвот поставува 3pieces/set (градник+облека+половината) индискиот стомак танц носии слободни големина на облека за стомакот танцување

2018 дами здолништа и врвот поставува 3pieces/set (градник+облека+половината) индискиот стомак танц носии слободни големина на

DEN 3192.00
DEN 3432.00

Стока
Достапно.


2016 година дами здолништа и т
3 компјутери set : 1 x градник + 1 x појас + 1 x здолниште (не се вклучат и други)
3piece(градник+облека+половината) индискиот стомак танц костим слободни големина на облека за стомакот танцување

Детали

Големина:
One Size
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Број На Модел На:
CW1053
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex,Rayon
Бренд Име:
ЈИ NA ШЕН ВУ
Танц Тип:
Стомакот Танцување
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти