.

.

New
година нови стомак танц носии за деца 7piece мода индискиот облека црвена/роуз/жолта арапскиот стомакот танчер костим бесплатен превозот

година нови стомак танц носии за деца 7piece мода индискиот облека црвена/роуз/жолта арапскиот стомакот танчер костим бесплатен

DEN 1037.00
DEN 1728.00

Стока
Достапно.


2016 година нови стомак танц носии за деца 7piece мода индискиот облека црвена/роуз/жолта арапскиот стомакот танчер костим бесплатен превозот
Answer : ___________________________ Note : Оваа цена вклучуваат 7 парче(глава синџир+превез+top+половината синџир+облека+белегзија ) Големина на табелата(cm) Големина Половината Панталони должина Висина S 46-74 62 95-115 М 48-82 72 116-130 L 50-88 82 131-150
Забелешка : горенаведените големина за рачно мерење,грешка помеѓу
1-3 см е нормален феномен.

Детали

Големина:
S, M, L
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Бренд Име:
ЈИ NA ШЕН ВУ
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
DQ7019
Материјал:
Полиестер
Свеж

Избор на клиенти