.

.

New
Сина, Розова Пластика Виткање Столче Став Деца Дебели Отоманската Дома Мебел За Дете Дете Седи Вечера Пикник Столици

Сина, Розова Пластика Виткање Столче Став Деца Дебели Отоманската Дома Мебел За Дете Дете Седи Вечера Пикник Столици

DEN 447.00
DEN 813.60

Стока
Достапно.

Вашиот satisfation е нашата извршување. Нашите столици се направени на заштита на животната средина материјал и нетоксичен.
Сина и Розова Столче Виткање Столче Преносни Сино Жолта Розова Пластични Отворено Спортски Дома Погодно Виткање Чекор Столче Отоманската Риболов Корисни Отворено Седи
Карактеристики : Виткање Спецификации : 1. Тие се дизајнирани со анти лизга функција и товарот капацитет. Објектите ќе бидат испратени во рок од 3 дена по плаќање од страна на Воздух mail и превозот ќе треба околу 8-15 работни дена( бесплатен превозот).
Контактирајте со нас
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.5 cm
Тежина : 504g
Совети : Преносни виткање столици може да се зачува простор, и тие се згодни, издржлив и лесен за носење. Може да се е-мејл мене или дозволете ми да знам онлајн ако ви треба брзо, јас ќе го испратам до тебе со други express, јас ќе го избере најдобриот и најевтиниот за вас.
Ние и нашата фабрика ќе ја цениме секоја можност да соработуваме со вас и резервни нема напор да се направи победа-победа на нас!!!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Кина Самитот Извоз
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Превозот На предмети ќе биде испратена до твојата адреса. Ако има било какви прашања во врска со нашиот производ, превозот, пакет и така натаму,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.

Детали

Тип:
Дневна Соба Мебел
Специфични Употреба:
Дома Столче & Отоманската
Општа Употреба:
Дома Мебел
Големина:
21*16*18.5cm
Бренд Име:
CAMMITEVER
Шема:
сина и розова столче
Место на Потекло:
Кина
Број На Модел На:
виткање столче
is_customized:
Yes
Изглед:
Модерна
Укината:
Yes
Материјал:
Пластични
Тежина:
500g
Тип:
виткање столче
Функција:
Виткање
Корисни:
дома декор, пикник, кампување
различни тип да се избере:
виткање отоманската
Пластични:
Згусне
Применливи за:
дете,бебе,девојка,момче,деца
Завршува Материјал:
Пластични
Свеж

Избор на клиенти