.

.

New
се прилагодите бела обична свадба стол покрие MOQ 30PCS

се прилагодите бела обична свадба стол покрие MOQ 30PCS

DEN 14352.00

Стока
Достапно.


Предмет Бр. : LUYISI0102
Име : бела стол маска
Големина : појавување за чаир
Боја : Бела,кафеава,оф-бела,други..
MOQ : 30 PCS единечна цена за примерок е не се вклучени превозот цена.
Ве молам да ми испрати вашиот стол големина и фотографии кога местото цел,инаку не можеме да остварите вашата цел.
Ве молиме контактирајте со нас пред поставување на цел,инаку ние не ќе ја испорача вашата цел.
Материјал детали :
1. Тешки ткаенина,широк избор на ткаенини во боја и дизајн за вашиот референца
2. MOQ : 10pcs
3. Ние двајцата го прифати мали наредби и големи нарачки.
4. Фабриката за директна продажба,ве молиме да бидат слободни да контакт.
5. Подолу Повеќе слики за вашиот референца.
6. Ние ќе се обидеме најдобро да се ре-проверува најдобри товар на трошоците врз основа на конечната квантитетот и барања.
7. Клиентот може да одберете други ткаенини,јас може да испрати повеќе, ткаенина фотографии за референца, ако треба.
8. Ве молиме да ни ги испратите стол големина и цртање,тоа е наше задоволство да се направи примерок за вашата проверка пред цел,клиентот ќе ги плати на товар на трошоците за примерок.

Детали

боја:
бела беж
Спецификација:
customize
is_customized:
Yes
Стил:
Обична
Материјал:
100% Полиестер
Употреба:
Плажа Стол,Рака Стол,Хотел Стол,Свадба Стол,Банкет Чаир
Шема:
Обична Обоена
Број На Модел На:
LUYISI0102
Материјал:
100% Полиестер
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
боја:
Бела
Големина:
Matching for chair
Свеж

Избор на клиенти