.

.

New
WLIARLEO Цврсти Бели Стол Опфаќа За Свадби Партија Банкет Хотел Spandex / Полиестер Со Голема Еластична Целосна Заврши Седиште маска

WLIARLEO Цврсти Бели Стол Опфаќа За Свадби Партија Банкет Хотел Spandex / Полиестер Со Голема Еластична Целосна Заврши Седиште

DEN 450.00
DEN 749.76

Стока
Достапно.


WLIARLEO Цврсти Бели Стол Опфаќа За Свадби Партија Банкет Хотел Spandex / Полиестер Со Голема Еластична Целосна Заврши Седиште маска
Љубезно Потсетник
1.кој не можете да изберете од боја Копчето, контактирајте со нас
Тежина : Околу 200g
Боја На Несовпаѓање
Разликата во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,позадина,итн.
② Ни треба полно име ако сте руската Федерација клиент
③ Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : 15-45 дена нормален
④ E-пакет : 10-30days.Сепак,доколку сметате дека на предмети кои сте ги добиле со погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се реши што е можно поскоро . norma
⑤ ЕМС : 5-10days нормално
⑥ ПРЕГЛЕДИ : 7-18days нормално
⑦DHL : 3-7days нормално. Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.Прирачник за мерење на 1-4cm грешка е дозволиво
3.Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Плаќање
1.Ние обично го изберат начинот на кој Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта;Франција, Холандија, Чиле, Шпанија, ние ќе испратиме со Ali Express Стандард на Превозот.Покрај тоа,можете исто така да изберете e-пакет или друг начин.Друга земја големина е различна ,ве молиме да се провери пред да се купат
5.Брза испорака, бесплатен превозот не значи дека вие не треба да плаќаат екстра Обичај
4.

Детали

Спецификација:
Free Size
Употреба:
Свадба Стол,Банкет Стол,Хотел Стол,Плажа Стол
Бренд Име:
WLIARLEO
Материјал:
Spandex / Полиестер
Шема:
Обична Обоена
Стил:
Модерна
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
катедрата ги покрива
катедрата ги покрива:
spandex катедрата покрива
боја:
Црвена,Виолетова,Бела,Зелена,Жолта,Портокалова,Сина,Црна,Сива
Големина:
Free Size
Голема Еластична Стол Маска:
Солидна Катедрата Покрива
Купи Заедно Се Намали Повеќе :
Истата Шема Троседот маска
свадба катедрата покрива:
housse де кочии
housse де кочии mariage:
свадба катедрата покрива
Употреба:
Свадби Партија Банкет Хотел Канцеларија
Ако сакате на било обрасци:
Ве молиме контактирајте со нас
Свеж

Избор на клиенти