.

.

New
20pcs YHC#204 fuschia фенси кадрава sashes со назад бенд, за chiavari стол оркестарот, чаир задниот поклопец

20pcs YHC204 fuschia фенси кадрава sashes со назад бенд, за chiavari стол оркестарот, чаир задниот поклопец

DEN 5232.00

Стока
Достапно.


Фенси кадрава sashes со назад бенд, за chiavari стол назад оркестарот, исто така погоден за банкет чаир
20pcs по ред, преку express до вашата врата
Тафт бои листи

Детали

Спецификација:
chair back decor
Употреба:
Банкет Стол,Свадба Стол,Хотел Чаир
Бренд Име:
EWD
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
YHC#204
Шема:
Обична Обоена
Стил:
Свадба
Материјал:
Тафт
Употреба:
настани
Свеж

Избор на клиенти