.

.

New
10 групи/многу Целосен Сет На Систем Делови Tornillo Parafuso Режа Додаток Имајќи Завртка Нерѓосувачки Челик Schroef

10 групи/многу Целосен Сет На Систем Делови Tornillo Parafuso Режа Додаток Имајќи Завртка Нерѓосувачки Челик Schroef

DEN 997.00
DEN 1955.52

Стока
Достапно.

Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации,Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Ветувањето : 1. Ние брод во светот. Повратна информација : Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Враќање : 1. Превозот : 1. достапен начин на превозот услуга. Купувачот inf : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни. Ако не го добиете вашиот објекти на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите претставници за помош.Нашата продавница нуди сосема нов,висок квалитет и најдобра состојба на производите. Но, некои пати меѓународниот испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ви благодариме за разбирањето.Во зависност од varias дисплеи(компјутер,мобилен телефон,ipad et al),не може да биде малку прифатливо разлика(бојата или обликот)помеѓу фотографии и производи,сакаат ќе може да го разбере.Големината на режа пригушувач : М : 3.Ви благодариме!
.

Детали

Тип На Објект:
Стил Додаток
Број На Модел На:
HZ-062
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Свеж

Избор на клиенти