.

.

New
10 групи/многу Целосен Сет На Коса Салон Систем Делови Метална Завртка Нерѓосувачки Челик Schroef Tornillo Parafuso Режа Додаток

10 групи/многу Целосен Сет На Коса Салон Систем Делови Метална Завртка Нерѓосувачки Челик Schroef Tornillo Parafuso Режа Додаток

DEN 997.00
DEN 1955.52

Стока
Достапно.

Сите барања мора да се направи во првите 5 дена од денот на пристигнувањето. Ви благодариме за разбирањето.
Ние ќе ви испратиме 10 режа mufflers како подарок,бојата на режа mufflers е црна,црвена,сина,rosered,бела,и ние ќе го испрати во случајно. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации,Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Ако не го добиете вашиот објекти на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Повратна информација : Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Превозот и ракувањето со такси не се враќа. Купувачот inf : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.Ви благодариме!
. Враќање : 1.
Најдете Коса Режа дистрибутер
Пратете ни слики од вашето работно место или режа процесот на производство,ќе добиете пониски цени или сини Картони од нас
10 групи/многу Целосен Сет На Коса Салон Систем Делови Метална Завртка Нерѓосувачки Челик Schroef Tornillo Parafuso Режа Додаток
Answer : ___________________________ Note :
Ние може да се производ на големината на завртка ви треба доколку купите повеќе од 50 поставува завртки.

Детали

Тип На Објект:
Стил Додаток
Број На Модел На:
HZ-063
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Свеж

Избор на клиенти