.

.

New
10sets/многу Целосен Сет Ножици Завртки Систем Tornillo Де Rodamiento Haircutting Режа Стил Додаток

10sets/многу Целосен Сет Ножици Завртки Систем Tornillo Де Rodamiento Haircutting Режа Стил Додаток

DEN 997.00
DEN 1955.52

Стока
Достапно.

Ние брод во светот. Купувачот е одговорен за поврат на трошоците. Превозот : 1. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации,Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Најдете Коса Режа дистрибутер
Пратете ни слики од вашето работно место или режа процесот на производство,ќе добиете пониски цени или сини Картони од нас
10sets/многу Целосен Сет Ножици Завртки Систем Tornillo Де Rodamiento Haircutting Режа Стил Додаток
Answer : ___________________________ Note :
Ние може да се производ на големината на завртка ви треба доколку купите повеќе од 50 поставува завртки. Ако не го добиете вашиот објекти на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Но, некои пати меѓународниот испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.Ви благодариме!
. Повратна информација : Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Нашата продавница нуди сосема нов,висок квалитет и најдобра состојба на производите.Во зависност од varias дисплеи(компјутер,мобилен телефон,ipad et al),не може да биде малку прифатливо разлика(бојата или обликот)помеѓу фотографии и производи,сакаат ќе може да го разбере.

Детали

Тип На Објект:
Стил Додаток
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
HZ-056
Свеж

Избор на клиенти