.

.

New
10sets/многу Целосен Сет На Стил Алатка Делови Имајќи Завртки Tornillo Parafuso Став Barberia Фризура Режа Додаток

10sets/многу Целосен Сет На Стил Алатка Делови Имајќи Завртки Tornillo Parafuso Став Barberia Фризура Режа Додаток

DEN 1007.00
DEN 1974.72

Стока
Достапно.

Ви благодариме за разбирањето.
Ние ќе ви испратиме торба покривање режа завртка како оваа слика доколку купите повеќе од 40 поставува режа завртки. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите претставници за помош.Нашата продавница нуди сосема нов,висок квалитет и најдобра состојба на производите.Ви благодариме!
.
Најдете Коса Режа дистрибутер
Пратете ни слики од вашето работно место или режа процесот на производство,ќе добиете пониски цени или сини Картони од нас
10sets/многу Целосен Сет На Стил Алатка Делови Имајќи Завртки Tornillo Parafuso Став Barberia Фризура Режа Додаток
Answer : ___________________________ Note :
Ние може да се производ на големината на завртка ви треба доколку купите повеќе од 50 поставува завртки. Враќање : 1. Сите барања мора да се направи во првите 5 дена од денот на пристигнувањето.
Ветувањето : 1.
Ние ќе ви испратиме 10 режа mufflers како подарок,бојата на режа mufflers е црна,црвена,сина,rosered,бела,и ние ќе го испрати во случајно. Превозот : 1.Големината на режа пригушувач : М : 3. Ние брод во светот. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. достапен начин на превозот услуга. Превозот и ракувањето со такси не се враќа. Купувачот inf : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни.

Детали

Тип На Објект:
Стил Додаток
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
HZ-059
Свеж

Избор на клиенти