.

.

New
Нови Синтетички Кадрава Коса, Шминка Невестата Пунџа 9 Цвеќиња Chignon Ноктот на конска опашка Hairpiece Отпорни на Топлина Продолжување Стил Алатки

Нови Синтетички Кадрава Коса, Шминка Невестата Пунџа 9 Цвеќиња Chignon Ноктот на конска опашка Hairpiece Отпорни на Топлина Продолжување

DEN 417.12

Стока
Достапно.


Политика На Враќање
Ние со задоволство ќе ги прифати сите врати и да даде целосна наплата (минус превозот на трошоците) на секоја ставка.
За мали парчиња, употреба на жолта хартија торба. Ве молиме Не ни остави какви било негативни повратни информации. Ве молиме бидете плаќања и обезбедување на нас со Проверена на превозот адреса, како е можно поскоро, со цел да се добијат брза услуга. Ако не сте задоволни во секој поглед, ве молиме контактирајте со нас за решение.Вкупниот Износ Должи е последната Аукција Цена плус Превозот надомест.
Ве молиме не двоумете се да контактирате со мене кога имате прашање на плаќање на плаќање. објектот мора да се врати и да ни во оригиналната состојба со здравјето и хигиената печат непроменети
Повратни информации :
1. Купувачот треба да се испрати плаќање, како е можно поскоро, а потоа можеме да го испрати предметот до вас во времето. Вашата позитивни повратни информации ќе ни помогне да ги подобриме нашите производи и услуги. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ве молиме оставете ни пет-ѕвезда повратни информации и вашиот позитивни коментари за вашето купување искуство!
2. Ние ќе направиме се што можеме за да им помогне .
**Бидејќи на различни компјутерски екран резолуција, бојата разликата помеѓу Слики и Вистински Објект е неизбежна, се надеваат дека ќе добиете вашето разбирање.

Детали

Тип На Објект:
Стил Додаток
Број На Модел На:
Синтетички Chignon
Материјал:
Синтетичка Коса
Синтетички Chignon бои:
браун, #2.#4,#2/33
Тежина:
70g
Име На Производ:
9 Коса цвеќиња Ноктот Chignon Продолжување
Свеж

Избор на клиенти