.

.

New
100pcs/многу Расположливиот Водоотпорен Earmuffs Транспарентен Уво Покрие Штитови Капење Туш Капа Коса Стил, Боја на Алатката Може да Dropship

100pcs/многу Расположливиот Водоотпорен Earmuffs Транспарентен Уво Покрие Штитови Капење Туш Капа Коса Стил, Боја на Алатката

DEN 92.00
DEN 118.08

Стока
Достапно.

Ние обезбедуваме мајчин јазик сервисот на англиски, француски и Кинески. Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали.
Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување.
Превозот Услови
Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Тоа е trackable од вашата земја поштата веб-сајт Или (Кина ЕМС веб-страница).) може да биде подолго од вообичаеното време.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.
Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.
Се Враќа Рок
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат.
Една големина може да се скалести
Answer : ___________________________ NOTE :
1. Ве молиме имајте во предвид дека оваа услуга НЕ е trackable.

Детали

Бренд Име:
МИС РОУЗ
Број На Модел На:
RGUZUJC9299
Материјал:
PVP
Големина:
100 Pieces per bag
Тип На Објект:
Стил Додаток
Тип На Објект:
Стил Додаток
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.055kg (0.12lb.)
Пакет Големина:
10cm x 10cm x 1cm (3.94in x 3.94in x 0.39in)
Свеж

Избор на клиенти