.

.

New
3sets/многу Коса Пумпа Bumpits Голема Happie Коса Volumizing Внесува Убавина Постави Алатка Подарок Бесплатен Превозот

3sets/многу Коса Пумпа Bumpits Голема Happie Коса Volumizing Внесува Убавина Постави Алатка Подарок Бесплатен Превозот

DEN 174.00
DEN 219.84

Стока
Достапно.


Опис :
Материјал : Пластични совршен објектот да DIY коса стилови Остави-во, само-грчевито држејќи се скриени инсерти кои создаваат совршен волумен во секое време. Добиете целосна волуменот на косата, и се оди од стан до прекрасен во исто секунди. Се чувствуваат сигурни и убава во секунди. Удобен и лесен за користење, лесен и лесно да се носат. Економски, чини помалку отколку еден патување до вашиот салон Боја : како на сликата покаже Кол : 5pcs Size1 : 12.2 x 6.3 x 1.8 cm Size2 : 12.2 x 5 x 1.8 cm Size3 : 4.3 x 1.5 x 1.8 cm Пакет : 15 x Bumpits 3 x англиски јазик Прирачник за Корисникот

Детали

Бренд Име:
Kemei
Број На Модел На:
D1598
Тип На Објект:
Стил Додаток
Свеж

Избор на клиенти