.

.

New
Косата Ножици делови 3мм дијаметар ножици прст остатокот ножици танг

Косата Ножици делови 3мм дијаметар ножици прст остатокот ножици танг

DEN 480.00

Стока
Достапно.


Ножици делови ножици прст почива ножици tangs
Димензии : дијаметар 3мм

Детали

Тип На Објект:
Стил Додаток
Број На Модел На:
D30
Големина:
3mm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Свеж

Избор на клиенти