.

.

New
1pc Преносни Перика Складирање Торба Организатор Складирање Торба Прашина-доказ Трајни Патент Не-плетени Одговараат Случај Торба Перика Закачалка Торба Без Коса

1pc Преносни Перика Складирање Торба Организатор Складирање Торба Прашина-доказ Трајни Патент Не-плетени Одговараат Случај Торба

DEN 131.00
DEN 215.04

Стока
Достапно.


1pc Преносни Перика Складирање Торба Организатор Складирање Торба Прашина-доказ Трајни Патент Не-плетени Одговараат Случај Торба Перика Закачалка Торба Без Коса
Карактеристики :
Висок квалитет не-плетени ткаенини материјал е издржлив.
Со мазна патент, тоа е лесно да се затвори и да се отвори.
Чувајте ги вашите перика коса оригинален стил.
Ефикасно ги штити вашите предмети од прашина.
Да зачувате простор за чување на богородица коса екстензии.
Описи :
Може да биде укината за лесни за складирање.
Мали и лесни, преносливи да се носат.
Спецификации :
Материјал : не-плетени ткаенини
Големина : 600*290*1mm
Боја : црна
Пакет се вклучени :
1 x Коса Екстензија Складирање Торба (без влакна)
Забелешки :
1.Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.
2.Поради прирачник за мерење и различни мерни методи, ве молиме овозможи 1-3cm отстапување.Ви благодариме!

Детали

Тип На Објект:
Стил Додаток
Големина:
600*290*1mm
Број На Модел На:
Коса екстензија складирање торба
Материјал:
Не-Плетени Ткаенини
Бренд Име:
Joylife
боја:
Црна
Свеж

Избор на клиенти