.

.

New
1Pcs 24 Инчен Богородица Човечка Коса Weft Бразилецот Коса Ткаат Снопови Бразилецот Права Коса, DHL Бесплатен Превозот

1Pcs 24 Инчен Богородица Човечка Коса Weft Бразилецот Коса Ткаат Снопови Бразилецот Права Коса, DHL Бесплатен Превозот

DEN 3744.00

Стока
Достапно.

Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни од нашите услуги, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.
Плаќање : да ја прифатиме Зачувам, Alipay, Запад Унија, ТТ и така натаму. 2, Ние не може да биде одговорен за погрешна адреса, па ве молиме да ја проверите испорака адреса внимателно кога место со цел, да се избегне погрешна адреса ќе предизвика неуспех на испорака. Ве молиме cotact нас преку порака/електронска пошта кога се направи исплата ако имате било какви посебни барање (боја, големина, попуст и сл. Имајте на ум дека за време на испорака може да се разликуваат, особено за време на строги царинските провери и периоди. Превозот време, преку ЕМС : 5-8 работни дена Повратни информации & услуги на Клиентите : 1, ве Молиме проверете ја вашата нарачка во 1-2 дена по поставување на цел, затоа што може да ве контактираме за секое барање.
1 Pcs 24 Инчен 100% Богородица Човечка Коса Weft Бразилецот Коса Ткаат Снопови Бразилецот Права Коса, DHL Бесплатен Превозот
Должина : 24 Инчен / 60СМ
Може да се перење, сечење, дува, избелени, боја, итн. Време на испорака сад 8-25 работни дена Бразил/Јужна Америка/Русија Може да потрае до 4-8 недели поради инспекција обичаи во Источна/Западна Европа/ Велика Британија/Австралија, итн. Сите предмети ќе бидат испратени во рамките на 1-3 работни дена по расчисти исплата (освен за Викенди и Празници) 2. Испорака Метод : 1. Може да трае од 2 до 5 недели поради инспекција обичаи во Други земји Може да се земе 30-60 дена На информации е предвидено од страна на превозот на компанијата.

Детали

боја:
Темно Каки
Тип На Објект:
Стил Додаток
Големина:
24 Inch
Материјал:
Човечка Коса
Свеж

Избор на клиенти