.

.

New
трговија на големо 3 еез stepper моторни 42HS03 двојна вратило и 3 компјутери спојка Модел KH8-20 големина 5мм до 10мм D20 мм многу

трговија на големо 3 еез stepper моторни 42HS03 двојна вратило и 3 компјутери спојка Модел KH8-20 големина 5мм до 10мм D20 мм

DEN 5006.00
DEN 5441.28

Стока
Достапно.

Ние само брод да се потврди цел адреси. По 1 месец, додека во рок од 1 година : нема враќање дозволено, купувачот ќе биде одговорен за сите гаранции превозот и ракувањето со нашите Хонг Конг Услуги на Клиентите Поддршка.Купувачот има 7 дена да се вратат на објектот (на купувачот плаќа такси превозот). Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона . Ако објектот не е дефектен, купувачот мора да плати 10% restocking такса плус превозот надомест за враќање/размена. Неисправни производи мора да се врати во рок од 14 дена од денот пријавите проблем. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса .
3 Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску , ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена .
3 Политика На Враќање . Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Испорака
1. Нашата цел е задоволството на клиентите . Пари гаранција за враќање на!
2.

Детали

Одржување На Вртежен Момент:
0.3
Тип:
Хибрид
Фаза:
2
Тековната / Фаза:
1A
сертификација:
CCC,CE
Чекор Агол(степени):
1.8
Број На Модел На:
42HS03-2
Свеж

Избор на клиенти