.

.

New
Бесплатен Превозот 23HS7628 4-води Nema 23 Stepper Моторни возачот 57 моторни NEMA23 Stepper Motor2.8A ISO CNC Ласерски Мелење Пена Плазма Сечење

Бесплатен Превозот 23HS7628 4-води Nema 23 Stepper Моторни возачот 57 моторни NEMA23 Stepper Motor2.8A ISO CNC Ласерски Мелење

DEN 1727.52

Стока
Достапно.

Пакетот вклучува
1pc X 23 HS7628 Stepper мотор
Општа Спецификација :
Чекор агол точност : + - 5%(full чекор,а не оптоварување)
Отпор точност : + - 10%
Inductance точност : + и - 20%
Температурата се зголеми : 80deg Макс(номинална струја,2 фаза на)
Температурата -20deg ~+50deg
Изолација отпор : 100 MΩ Мин,500 VDC
Insultion Сила500 VAC за една минута
Answer : ___________________________ Note : Ние можеме да произведуваат производи според клиентите барања. Црвено : А+ Сина : A - Зелена : B+ Црна : Б-
Превозот ве Молиме отворете пакет и да провери доколку има некои оштетувања пред да го потпише, ако постојат некои штета , ве молиме да не го потпише и контактирајте со нас веднаш, Ние ќе го избере најдобар начин за испраќање на стоки на вас ако курир ви choosed тоа, не е добро да Царинење Ние брод на worldwidebut Ако вашата земја е обичај е строг, ве молиме контактирајте со нас пред да конкурираат за да ја проверите детали и потврди.
Плаќање Ние прифаќаме банка TT,western union,moenybook,moenygram итн Плаќањето мора да се изврши во рок од 48hours на аукција крајот на времето на Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се

Детали

Вратило Дијаметар:
6.35 mm, 8mm
сертификација:
ISO,CE,CCC,ROHS,УЛ
Тековната / Фаза:
2.8 на
Фаза:
2
Чекор Агол(степени):
1.8
Одржување На Вртежен Момент:
18.9 КГ.cm
Тип:
Хибрид
Број На Модел На:
23HS7628
Свеж

Избор на клиенти