.

.

New
42 stepper моторни 42BYG тековната 1.3 А 1.8 степени 3D печатач додатоци / гравирање машина делови

42 stepper моторни 42BYG тековната 1.3 А 1.8 степени 3D печатач додатоци / гравирање машина делови

DEN 1067.00
DEN 1225.92

Стока
Достапно.


ХС 42 BYG Две фаза повлекува моторни трупот 34mm 2.6 Кг.cm/42 BYGH34
модел JK42 HS34-1334 Тело должина 34 MM, тековната 1.33 Еден, два фаза 4 жица, axial дијаметар 5 MM, вртежен момент 2.6 КГ.CM. Постојат plug - in - line и директна линија од две жици опции

Детали

сертификација:
CCC
Тип:
Хибрид
Број На Модел На:
42BYGH34
Фаза:
2
Чекор Агол(степени):
Една точка осум
Одржување На Вртежен Момент:
2.6 кг.cm
Тековната / Фаза:
1.3 На
Свеж

Избор на клиенти