.

.

New
Leadshine 2 фаза Stepper Моторни 57HS22 NEMA23 5.6 Должина 81mm Вратило 8мм

Leadshine 2 фаза Stepper Моторни 57HS22 NEMA23 5.6 Должина 81mm Вратило 8мм

DEN 1920.00

Стока
Достапно.

2 N·M
Dielectric Сила
500 VAC 1 Min
Тековната/фаза
5. Ве молиме да знаат добро за вашата земја увоз закони.6 На
Отпорност На Изолација
100 MOhm (500 VDC)
Должина
81mm / 3.08 mm (Load 450g)
Натпреварот Дискови
DM542 / DM556
Царина : Сите производи превозот од Кина може да предизвика тарифи. Сите пакети на Бразил, треба CPF број од DHL/UPS/Федекс/ЕМС. Сите пакети со Чиле треба ПОЗНАТОТО број од DHL/UPS/Федекс/ЕМС.

Детали

Бренд Име:
Cloudray
сертификација:
CCC,CE
Тип:
Хибрид
Број На Модел На:
57HS22
Фаза:
2
Чекор Агол(степени):
1.8°
Одржување На Вртежен Момент:
2.2 Н м
Тековната / Фаза:
5.6 На
Големината На Рамката:
NEMA 23 2-Фаза
вратило големина:
8мм (0.315 инчи)
Должина:
81mm (3.19 inch)
Тежина:
1.15kg
Свеж

Избор на клиенти