.

.

New
8x20mm замена мотор за Hubsan X4 H107C H107D Quadcopter РК Quadrocopter Летало 2 парчиња

8x20mm замена мотор за Hubsan X4 H107C H107D Quadcopter РК Quadrocopter Летало 2 парчиња

DEN 149.76

Стока
Достапно.


8x20mm замена мотор за Hubsan X4 H107 C H107 D Quadcopter РК Quadrocopter Летало 2 парчиња
Мотори Поставени HMF погоден за H107 D, X4, H1107 D3, Revell Мотори Поставени HMF погоден за H107 D, X4, H1107 D3, Revell
2 x замена мотор
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3 cm.

Детали

Тип:
Хибрид
Број На Модел На:
SHGO
сертификација:
Други
Свеж

Избор на клиенти