.

.

New
50pcs Канон 6mm 4 Жица 2 Фаза микро stepper моторни мини stepper мотор за камерата бесплатен превозот

50pcs Канон 6mm 4 Жица 2 Фаза микро stepper моторни мини stepper мотор за камерата бесплатен превозот

DEN 767.52

Стока
Достапно.

50pcs Канон 6mm 4 Жица 2 Фаза микро stepper моторни мини stepper мотор за камерата бесплатен превозот Спецификации : Микро Stepper моторни пречник од 6 MM Висина : 10ММ Axial должина од 4 MM вратило дијаметар од 1 MM

Детали

Одржување На Вртежен Момент:
-
Тип:
Постојан Магнет
Фаза:
2
Тековната / Фаза:
-
Чекор Агол(степени):
-
Број На Модел На:
BX003
сертификација:
-
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти