.

.

New
САД Магацин(3 дневна брод)CNC Wantai 3 Оска Nema 23 Stepper Моторни Двојна Вратило 57BYGH115-003B 425oz cnc engrave miling мини десктоп

САД Магацин(3 дневна брод)CNC Wantai 3 Оска Nema 23 Stepper Моторни Двојна Вратило 57BYGH115-003B 425oz cnc engrave miling мини

DEN 4467.00
DEN 4752.00

Стока
Достапно.


Добредојдовте во мојата продавница!
Сакате да имате добар шопинг!
Објектот вклучува :
3 ЕЕЗ Stepper Мотори 57 BYGH115-003 B двојна вратило 115mm 3А 30kgr. cm(425 оз-во)
Ве молиме потврдете превозот метод и такси превозот пред плати!
Се чувствуваат слободни да контакт со мене за секое прашање!
Јас ќе се обидам во моја моќ за да ве поддржат!
1 stepper мотор : 57 BYGH115-003 B
Ние исто така имаме еден окно : дијаметар на предниот дел е 8мм , должината на предниот дел е 21mm,Ако треба еден вратило, pls извести ме пред да го плати!
Забелешка : Без информирање, ние ќе ја испрати на двојна вратило директно.

Детали

сертификација:
ROHS,CE,ISO
Тип:
Хибрид
Фаза:
2
Одржување На Вртежен Момент:
30kgr. cm(425oz-во)
Број На Модел На:
57BYGH115-003B
Тековната / Фаза:
3A
Чекор Агол(степени):
1.8 степен
stepper возачот:
DQ542MA
Напојување:
350V,36V
Збег одбор:
DB25
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
Application1:
Phlx Опрема
Application2:
Фреза, Engraver Машина
Application3:
Aerospace & Одбрана
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти