.

.

New
добар квалитет! 30pcs 2300 -5300 ВРТЕЖИ во минута 0.65 W Вибрации на моторот Massager игра рачка

добар квалитет! 30pcs 2300 -5300 ВРТЕЖИ во минута 0.65 W Вибрации на моторот Massager игра рачка

DEN 1343.52

Стока
Достапно.

добар квалитет! 30pcs 2300 -5300 ВРТЕЖИ во минута 0.65 W Вибрации на моторот Massager игра се справи со Спецификации : N20 на вибрации на моторот, на работат на струјата на 20m A, напон 1.5 V вибрации на силна, погоден за низок напон апликации, моторот е со добар квалитет, на мотори се дизајнирани за апликации како што се масажа, игра се справи со големината на моторот : 15*10ММ На моторни напон : 1.5 V-3 V Електрична струја : 20 MA-40 MA Моторни брзина : 2300 -5300 ВРТЕЖИ во минута Мотор моќност : 0.65 W Моторни вртежен момент : >10 NM ефикасноста На работата на моторот : >95%
ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА :
30 КОМПЈУТЕРИ МОТОР

Детали

Одржување На Вртежен Момент:
-
Тип:
Постојан Магнет
Фаза:
2
Тековната / Фаза:
2
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Чекор Агол(степени):
-
Број На Модел На:
9326
Напон:
1.5 V-3V
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти