.

.

New
Висок вртежен момент 57 Stepper Моторни 2 ФАЗА 4-води Nema23 моторни 57BYGH34 75.5 MM 4.4 А 2.3 Н. М НИСКО ниво на БУЧАВА (23HS3401) мотор за CNC XYZ

Висок вртежен момент 57 Stepper Моторни 2 ФАЗА 4-води Nema23 моторни 57BYGH34 75.5 MM 4.4 А 2.3 Н. М НИСКО ниво на БУЧАВА (23HS3401)

DEN 672.00

Стока
Достапно.


Почитувани : има 4 вида на овој stepper мотор
5718 HB3401 : 2.3 Н. м/4.4 A/0.76 ohm/2.5 мз
5718 HB3402 : 2.3 Н. м/3.1/1.4 ohm/5m H
5718 HB3403 : 2.3 Н. м/2.2 A/2.8 ohm/10m H
5718 HB3404 : 2.3 Н. м/1.6 A/5.4 ohm/19.6 мз
Обично,ние ќе ја испрати првиот вид as default( 5718 HB3401 : 2.3 Н. м/4.4 A/0.76 ohm/2.5 мз )
Ако ви треба друг вид,оставете порака кога ќе ги нарачате.
Производ Водич Линкови :

Детали

Бренд Име:
CNMAWAY
Одржување На Вртежен Момент:
2.3 Н м
сертификација:
CE
Број На Модел На:
23HS4401/57BYGH/5718HB3
Фаза:
2
Чекор Агол(степени):
1.8
Тековната / Фаза:
4.4 A/3.1/2.2 A/1.6 НА
Тип:
Хибрид
Свеж

Избор на клиенти