.

.

New
Ретки Карактеристична Кинг Династијата бакар Статуа самовила враќа лејта ,Бесплатен превозот

Ретки Карактеристична Кинг Династијата бакар Статуа самовила враќа лејта ,Бесплатен превозот

DEN 3609.00
DEN 4400.64

Стока
Достапно.


Драг пријател, ако имате поглед на оваа точка, јас сум сигурен дека ќе ви се допадне. Ако ви се допаѓа Кинески антиквитети, ве молиме да не ја пропуштајте толку ретки и прекрасен објект. ова е Ретка Карактеристична Кинг Династијата coppepr статуа самовила "враќа лејта". Тоа е направен од бакар. Тоа е многу ретка и традиционалните резба е многу уникатна. Тоа покажува Кинески античките брилијантна историја, култура и напредни занает одлуки техника. Тоа има многу голема колекција вредност. Понудата со доверба и не пропуштајте ја! Со среќа! Времето ќе почнуваат да се соберат или страствен колекционер, ова е објект што не сакате да ја пропуштиме. Понудата со доверба

Детали

Бренд Име:
edmoogrel
Материјал:
Бакар
Боја:
Бакар
Употреба:
Дома декорација,за collectalbe
Големина:
12cm(L)*6cm(W)*25cm(H)
Свеж

Избор на клиенти