.

.

New
Collectable Кинг Династијата месинг летање орел статуа,28cm(l)*28cm(h)*14cm(w),Декорација,бесплатен превозот,EMS

Collectable Кинг Династијата месинг летање орел статуа,28cm(l)*28cm(h)*14cm(w),Декорација,бесплатен превозот,EMS

DEN 4080.00
DEN 4975.68

Стока
Достапно.


Драг пријател, ако имате поглед на оваа точка, јас сум сигурен дека ќе ви се допадне. Ова е многу ретка Кинг Династијата Collectable Кинг Династијата месинг летање орел статуа,Декорација, Тоа беше изработени од месинг сребро алуминиум.Тоа е многу ретка и својот занает резба е многу уникатна. Тоа покажува Кинески античките брилијантна историја, култура и напредни занает одлуки техника. Тоа е, исто така, е симбол на среќа и задоволство. Тоа ќе ви донесе долговечност, среќен, богат и среќа , и тоа може да додадете специјални убава место ако ја ставиме дома. Тоа има многу голема колекција вредност. Времето ќе почнуваат да се соберат или страствен колекционер, ова е објект што не сакате да ја пропуштиме. Понудата со доверба и не пропуштајте ја! Среќно

Детали

Бренд Име:
edmoogrel
Регионален Функција:
Кина
Деценија:
Curio
Слика:
летање орел
Употреба:
Дома декорација,за collectalbe
Големина:
28cm(l)*28cm(h)*14cm(w)
Свеж

Избор на клиенти