.

.

New
Ретки Карактеристична Кинг Династијата бакар Статуата древните патување ,Бесплатен превозот

Ретки Карактеристична Кинг Династијата бакар Статуата древните патување ,Бесплатен превозот

DEN 3149.00
DEN 3840.00

Стока
Достапно.


Драг пријател, ако имате поглед на оваа точка, јас сум сигурен дека ќе ви се допадне. Ако ви се допаѓа Кинески антиквитети, ве молиме да не ја пропуштајте толку ретки и прекрасен објект. ова е Ретка Карактеристична Кинг Династијата coppepr статуата "древните патување,Тоа е направен од бакар. Тоа е многу ретка и традиционалните резба е многу уникатна. Тоа покажува Кинески античките брилијантна историја, култура и напредни занает одлуки техника. Тоа има многу голема колекција вредност. Понудата со доверба и не пропуштајте ја! Со среќа! Времето ќе почнуваат да се соберат или страствен колекционер, ова е објект што не сакате да ја пропуштиме. Понудата со доверба

Детали

Бренд Име:
edmoogrel
Регионален Функција:
Кина
Боја:
Бакар
Употреба:
Дома декорација,за collectalbe
Место на Потекло:
CN
Свеж

Избор на клиенти