.

.

New
месинг Чист Бакар Месинг Дедото Добра Среќа Изборот Стариот рачно производство Резба Бул Статуа Трска Главата Одење Стап

месинг Чист Бакар Месинг Дедото Добра Среќа Изборот Стариот рачно производство Резба Бул Статуа Трска Главата Одење Стап

DEN 1083.00
DEN 1425.60

Стока
Достапно.

Штети настанати од страна на купувачот нема да бидат опфатени во рамките на оваа политика. Ако има било какви проблеми или ако не сте 100% задоволни со објектот, ве молиме контактирајте со нас веднаш, па ние може да понуди замена или рефундирање на објектот.
ЗАБЕЛЕШКА : Сите предмети се врати треба да биде во оригинално пакување со сите додатоци, документацијата, како и содржината оригинално испратен со објектот.
Чист Бакар Месинг стар Дедо Добра Среќа Одење Држи Главата
Може да одговара Lobular црвено сандаловина Одење Стап
добредојдовте во мојата продавница
За нас
Во мојата продавница, постојат многу прекрасни предмети кои се на чекање за вас, главно се ангажирани во надворешната вредност на збирка од бронза, порцелан, сребро, cloisonne, воени резерви, Будистички статуи, Будистички материјали и опрема, како што се стари семејни украси занаети. Јас ќе се обидам моето најдобро да им се понуди еден по еден и да се добредојдени да се приклучат на конкуренцијата и доверба цел !
Тука е кинески fengshui бронза богатство пари yuanbao Коњ се Повлече зелка среќа статуа , Тоа е во добра состојба, и беше создадена од страна на квалификувани занаетчии во традиционален стил со парична казна handcrafts . Не пропуштите оваа шанса да го добие . на рачно производство е многу фини со неверојатни детали. Ова е голем дел од вредни за собирање, вредни лични измени или многу добар присутни.

Детали

Регионален Функција:
Кина
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Тема:
Маскота
Материјал:
Бакар
Свеж

Избор на клиенти