.

.

New
50pcs Беж 1:42 Скала Модел Воз Unpainted Седиште Луѓе Passangers Бројки Бесплатен Превозот

50pcs Беж 1:42 Скала Модел Воз Unpainted Седиште Луѓе Passangers Бројки Бесплатен Превозот

DEN 349.00
DEN 431.52

Стока
Достапно.


Совршен за изгледот и пејзаж модели. Ве молиме овозможи 0. Тоа може да потрае до 3 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Ние се стремиме да заработи 100% совршен "Пет Ѕвезди" резултати од вас.
Плаќање Ние го прифаќаме Зачувам. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса. Ве МОЛИМЕ ги СПОДЕЛИТЕ со НАС И да НИ ДАДЕ МОЖНОСТ ДА се НАПРАВАТ НЕШТАТА ДЕСНО пред да ја напуштат повратни информации. Пратката Ние не сме одговорни за undeliverable адреса. Ве молиме контактирајте со нас за дополнителни информации за тоа како да се плати или било какви прашања во врска со плаќање. Купувачот се одговорни за враќање на трошоците за превозот. Врати 1 Година Гаранција, Понуда во доверба! Сите предмети се 100% Сосема Нов. 30-35mm
Пакетот вклучува :
50 x Unpainted модел се обучуваат луѓе(1 : 42)
Answer : ___________________________ Note :
1. Рефундирање ќе се направи по приемот на врати објектот. Ако не се добие објект по 39 дена, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа. EMS/DHL : 5-15 дена - Велика Британија : 7-10 работни дена - Франција / Германија / Италија / Шпанија / Други Западна Европа - Земјата : околу 15-25 работни дена - руската Федерација : 15-39 работни дена - Бразил / Аргентина : 15-90 работни дена Повремено, тоа може да го одложи поради вашата локална Клиент царинење. Ние ќе бидат одговорни за поштарина на движењето за отворен код.

Детали

Бренд Име:
У ТЕХНИКА
Тема:
Луѓе
Материјал:
Пластични
Состојба:
Нови
Материјал:
Пластични
quanty:
50pcs
Мерач:
1
SKU:
18400293
Свеж

Избор на клиенти