.

.

New
Модерната Апстракт Кенгур Скулптура Геометриски Смола Roo Статуа Marsupial Животинско Новина Уметнички дела Оркестарот Дар и Украс Занает

Модерната Апстракт Кенгур Скулптура Геометриски Смола Roo Статуа Marsupial Животинско Новина Уметнички дела Оркестарот Дар и

DEN 2938.00
DEN 3456.00

Стока
Достапно.

5(Висина)*11. Ако објектот е скршен, ве молиме ги споделите со нас и го испрати на слика во рок од 48 часа( бидејќи сте знак на приемникот копија од express).
Сликите Ги Покажуваат :
За повеќе фигурини и скулптури, те молам !
За пакување :
Опкружен со стиропор и меур кеса во тетрапак што е завиткан со селотејп. Ова другар не е совршен, има можеби неколку точки и точки на нерамна боја се шири, но ова е само гламур на рачно изработени занаетчиски и секој рачно изработени занаетчиски е единствен во светот. Боја : Многоцветни . Изработка : рачно изработени резба и насликани . Ние ќе го замени за вас без да се двоуми. Материјали : заштита на Животната средина смола.
Белешки : што не се споменати погоре ќе се решаваат пријателски преку пријателски преговори! Без разлика кои прашања или тешкотии сте се сретнале пред продажба, во продажба или по продажба на, ве молиме слободно да контакт. : Враќање причина што ние не прифаќаме исто така вклучува и дека објектот е различна од очекувањата слика во вашиот ум, пред да се добијат точка. На тој начин, ние треба да одбие да ја прифати вашата враќање на предметот ако rerurning причина е два услови што е наведено погоре или со еден од нив. Нашиот бизнис принцип е присутна ќе претставува прекрасно шопинг искуство.
Како за враќање на објектот.
Како што знаеме дека не е ништо совршен во светот. Големина(cm) : За 29. И, исто така, светлината отстапува кога преземање на фотографии можеби отстапува бојата на објектот.

Детали

Големина:
M
Материјал:
Смола
Регионален Функција:
Европа
Бренд Име:
ZHENGHAN
Тема:
Животните
Боја:
Многоцветни
Големина:
About 29cm*11.5cm*29.5cm
N.W.:
За 0.85 kg
Изработка:
Рачно изработени Резба и Насликани
Функција:
Украс, Подарок, Уметноста Колекција и Сувенири и сл.
Апликацијата Место:
Дом, Канцеларија, Кафе, Клуб, Хотел, Продавница Прозорецот и Ресторан итн.
Апликацијата Позиција:
Countertop
кориснички:
Yes
Свеж

Избор на клиенти