.

.

New
Мислителот Статуи Figurine Дневна Соба Уметност Оркестарот Мебел Молчењето Е Злато-Европската Скулптура Гроздобер Смола Занаети Декорации

Мислителот Статуи Figurine Дневна Соба Уметност Оркестарот Мебел Молчењето Е Злато-Европската Скулптура Гроздобер Смола Занаети

DEN 1284.00
DEN 2213.28

Стока
Достапно.


Опис :
Материјал : Смола
Стил : Европа
Опсегот на примена:Дневна соба, Спална соба, Влез во салата, кафуле, Бар и така натаму
Големина : 34x13x12cm/13.4x5.1x4.9"
Тежина : 850g

Детали

Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Смола
Бренд Име:
IAMPRETTY
Тема:
Луѓе
Тежина:
0.85kg
Големина:
34x13x12cm/13.4x5.1x4.9''
боја:
Злато&сребрена&White&Црна
Име:
Мислителот скулптурата
Обликот:
Луѓе
Функција:
Креативните
Функција:
figurine
Технологија:
упатство
Тип:
10
Материјал:
синтетичка смола
Свеж

Избор на клиенти