.

.

New
Античкиот шупливи од две крава постар брат сини и бели порцелански вазна Украсување

Античкиот шупливи од две крава постар брат сини и бели порцелански вазна Украсување

DEN 4039.00
DEN 4752.00

Стока
Достапно.

Продавница со занаети основа. Вклучува : метал занаети. Керамички занаети. Скапоцен камен занаети ..
Опис на проектот : Димензии : Висина : 10.44 инчен / 26.5 см Ширина : 5.91 инчи / 15 cm Тежина : 1.76 фунти / 800 g
Ако купувачи купите повеќе објекти (вклучувајќи различни видови на производи). Јас дополнителни на купувачот, спојување и заеднички испорака на концесии. Испорача elucidation Јасно плаќање на кога купувачот на испорача стварта на Ние ќе во 3 работни денови. Овој објект е превозот од Кина пост експрес испорака на вашето барање. На експрес испорака трошоците се многу скапи. (17 ~ 25 работни денови за испорака. Dissimilarity нација, трошоци за достава на време dissimilarity). Ако ви треба побрзо превозот. Каде превозот опции. Или контактирајте ме. Јас продавница слики уникатен. Ве молиме погледнете за мојата продавница. По добивањето на предмети. Ве молиме направи повратни информации што е можно поскоро.

Детали

Материјал:
Керамички & Глеѓ
Тема:
Маскота
Регионален Функција:
Кина
Бренд Име:
SIYAO
Свеж

Избор на клиенти