.

.

New
Прирачник скулптура стара jade во античка Кина.Статуата на буда

Прирачник скулптура стара jade во античка Кина.Статуата на буда

DEN 598.00
DEN 671.52

Стока
Достапно.

Предметите ќе бидат означени како "подарок", или "примерок" и со пониска вредност за лесно царинење. И ќе добиете одговор во рок од 24 часа. Ние богатство за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Сите од тогаш, исто така, зависи од локална испорака брзина.Се разбира, ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве Молиме испратете го врати објектот во рок од 14 дена . Кина Пост Воздух mail.

Детали

Регионален Функција:
Кина
Материјал:
Jade
Тема:
Будизмот
Употреба:
Декорација & Подарок
Свеж

Избор на клиенти