.

.

New
14 см */Кинескиот будизам Бакар седиште lotus sakyamuni Amitabha статуата на буда

14 см */Кинескиот будизам Бакар седиште lotus sakyamuni Amitabha статуата на буда

DEN 3417.00
DEN 3839.52

Стока
Достапно.

Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Зачувам ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашата адреса. Кина Пост Воздух mail.5 инчи 8 см */ 3.И тогаш ние го стори истото за вас. Сите од тогаш, исто така, зависи од локална испорака брзина. Ние разбираме што може да не биде задоволен за неколку предмети. По Услуга Ако најдете било какви проблеми со квалитетот кога ќе го примите ставка(и) од нас.Ние ќе мило за размена, замена или рефундирање на вашите целосна исплата.Се разбира, ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве Молиме испратете го врати објектот во рок од 14 дена .и ние ќе се обидеме потрудиме да ги решите вашите проблеми.15 инчи 8 см */ 3. Ако имате било какви проблеми кога ќе добиете вашите производи, ве Молиме контактирајте со нас без да се двоуми во рок од 3 дена.Ве молиме ни e-mail Прво, пред да замине 1 ѕвезда и 2-3 ѕвезда лошо повратни информации . EMS Обично тоа ќе се земе 8-18 работни дена да пристигнат . Ние ќе се потрудиме да се направи за да ви помогнат.

Детали

Регионален Функција:
Кина
Материјал:
Бакар
Тема:
Будизмот
Употреба:
Декорација & Подарок
Свеж

Избор на клиенти