.

.

New
ГОЛЕМ # KAIGUANG # Куќа ФЕНГ ШУИ Заштита # office home efficacious заштитна Talisman Пари Цртање Змеј Месинг статуа

ГОЛЕМ KAIGUANG Куќа ФЕНГ ШУИ Заштита office home efficacious заштитна Talisman Пари Цртање Змеј Месинг статуа

DEN 4514.00
DEN 4752.00

Стока
Достапно.


тоа е ограничено издание , ако тоа го сакаат , да не го пропуштите . М големина : 34 CM долги (околу 2,5 КГ) L димензии : 50 СМ долго (околу 5 КГ ) Ако цел големи димензии , треба да се обрне на голем пакет превозот цена materail : месинг
Испорака метод :
1 : ние ќе ги провери и пакет внимателно и да ги испратите вашата нарачка за пост станица во текот на 2 дена по примање на уплатата .
2 : ве Молиме да се разбере дека International shipping бара повеќе комплицирано превозот процедури (како на пример, двете земји царинските транзит станици и др.), тоа веројатно ќе потрае подолго време за вашите елементи за да се дојде до крајната дестинација.
Воздухот mail пост :
во Австралија , САД , велика БРИТАНИЈА : 15-20 дена .
друга земја треба повеќе од 30 дена .
3 : ако сеуште не сте го добиле вашиот пакет по 30 дена . ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.
ние ќе им понуди на trucking број или пост станица ТЕЛ . им помогне на следење на пакетот и им понуди на сите наши помош . 4 da веи рен nanyang
4 : Не прифаќаме никакви негативни повратни информации . ако за испорачани во пакет или чевли било какви прашања , ве молиме обратете се до мене , Ние ќе се реши што ПОБРЗО . и прифаќање на наплата . Не се сеќавам да ни кажете го вашиот телефонски број во полето за белешка на вашата исплата информации. работникот треба кога тие ја испорача вашиот пакет.

Детали

Големина:
L, M
Регионален Функција:
Кина
Бренд Име:
TANGYONG УМЕТНОСТ
Тема:
Маскота
Материјал:
Бакар
Свеж

Избор на клиенти