.

.

New
Модерната Апстракт Црн Пантер Скулптура Геометриски Смола Леопард Статуа Дивиот Свет Оркестарот Подарок Занает Украс Додатоци За Опремување

Модерната Апстракт Црн Пантер Скулптура Геометриски Смола Леопард Статуа Дивиот Свет Оркестарот Подарок Занает Украс Додатоци

DEN 2367.00
DEN 6576.00

Стока
Достапно.


2. Материјали : заштита на Животната средина смола.
3. Боја : Црна и бела .
4. Големина(cm) : Околу 15(Висина)*11( Ширина)*48( Должина).
5. N.W. : Околу 1.2 кг.

Детали

Материјал:
Смола
Бренд Име:
MUXIUWANJIA
Регионален Функција:
Кина
Тема:
Животните
Стил:
Европски стил
Производ големина:
Големина
Производот тежина :
Околу 1.2 KG
Свеж

Избор на клиенти