.

.

New
Archaize Тибет Мозаик Тиркизна Стариот Тиркизна камења мали бакар гуми тенџере

Archaize Тибет Мозаик Тиркизна Стариот Тиркизна камења мали бакар гуми тенџере

DEN 1258.00
DEN 1823.52

Стока
Достапно.


И ние би сакал да се слушне од вас со било какви сугестии, прашања и/или проблеми.5 см Висина : 6 cm
За нас :
Сите предмети се промоција на продажба во мојата продавница.Тоа е најсигурен и најбрз mail услугата во Кина. Па ако понудата на предмети и не го плати тоа. Имаме нашата продавница во кина.Слика во Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Друга земја испорака обично трае 20-35 работни дена .
1) точка не одговара опис точно :
а) дека не е опишан значителни дефекти,
б) се најде разлики на власт во случај јас гаранција за автентичноста (документирани експертски е заклучок потребен за наплата на процесот);
2) голема штета се случи во транзит (мора да одбие да го потпише и да го прифатат објект)
Ако било следниве околности се случи,ние нема да наплата на плаќање :
(1) Купувачот има промени својот ум или само сакате да се вратите објект без било каква причина се споменува во пари назад гаранција;
(2) Купувачот добил негативно мислење во однос на објект од некомпетентни извор;
(3) Пакетот се врати на мене од страна на поштенската служба, ова обично се случува кога некој не обезбеди точен поштенска адреса : во овој случај јас ќе го испратам пакет повторно по потврдата на адреса.Нашата цел е за вас да се врати во нашата продавница или препорачуваме нас!!
На предмети кои нашите продажба се сите оригиналната форма вистински предмети.

Детали

Тема:
Маскота
Материјал:
Бакар
Регионален Функција:
Кина
Материјал:
Сребро.
Свеж

Избор на клиенти