.

.

New
P-Пламен Бела Глава Човечки Череп Модел Реплика Медицински Реални Lifesize 1:1 Емулира Смола Занаети Черепот За Декоративни

P-Пламен Бела Глава Човечки Череп Модел Реплика Медицински Реални Lifesize 1:1 Емулира Смола Занаети Черепот За Декоративни

DEN 612.00
DEN 1200.00

Стока
Достапно.

Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел одат во ред,но ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволувачки резултати.80 Цена : $7.00 Цена : $6.Ви благодариме за вашата поддршка.
2, затоа што тоа е материјалот на смола, сега се прави.И јас ќе се обезбеди следење на број за секоја цел.Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Умот каде што ќе се стави на вентилација вентилација за неколку дена, мирисот ќе ги намали многу.
P-Пламен Бела Глава Човечки Череп Модел Реплика Медицински Реални Lifesize 1 : 1 Емулира Смола Занаети Черепот За Декоративни
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.Но брзината на Кина пост е надвор од мојата контрола.
Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.Ние само ќе брод на стоките за вас според адресата што ја напиша во Ali Express,ако сакате да го промените,мора да се забележи мене од тоа.
Со цел да ви помогне да добиете парцела со слободни данок или пониски даночни преку царината,јас ќе го пријават како "подарок" со помала вредност.
Ние не сме одговорни за било одложување на налози по испраќаат надвор.
За Превозот :
Вашата цел ќе бидат обработени во 48 часа по уплатата.
Никаква царина или увоз даночни се купувачот одговорност.
За Повратни Информации :
Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на својата цел ако е можно.

Детали

Бренд Име:
P-пламен
Материјал:
Смола
Регионален Функција:
Европа
Тема:
Луѓе
is_customized:
Yes
Материјал:
Смола
Свеж

Избор на клиенти