.

.

New
9.5 cm */Кина ретки килибар мир lifelike резба еден пар на слон статуа

9.5 cm */Кина ретки килибар мир lifelike резба еден пар на слон статуа

DEN 2980.00
DEN 4319.52

Стока
Достапно.

Ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи најдобри.Тоа е најсигурен и најбрз mail услугата во Кина. На 7-15 дена.
1) точка не одговара опис точно :
а) дека не е опишан значителни дефекти,
б) се најде разлики на власт во случај јас гаранција за автентичноста (документирани експертски е заклучок потребен за наплата на процесот);
2) голема штета се случи во транзит (мора да одбие да го потпише и да го прифатат објект)
Ако било следниве околности се случи,ние нема да наплата на плаќање :
(1) Купувачот има промени својот ум или само сакате да се вратите објект без било каква причина се споменува во пари назад гаранција;
(2) Купувачот добил негативно мислење во однос на објект од некомпетентни извор;
(3) Пакетот се врати на мене од страна на поштенската служба, ова обично се случува кога некој не обезбеди точен поштенска адреса : во овој случај јас ќе го испратам пакет повторно по потврдата на адреса.72 фунти Слика Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
За нас :
Сите предмети се промоција на продажба во мојата продавница. Резба на телото одрази на возвишениот и вешти вештини. Ние ќе го испрати како е можно поскоро.
И ние би сакал да се слушне од вас со било какви сугестии, прашања и/или проблеми.Нашата цел е за вас да се врати во нашата продавница или препорачуваме нас!!
На предмети кои нашите продажба се сите оригиналната форма вистински предмети.

Детали

Тема:
Животните
Материјал:
Органски Материјал
Бренд Име:
MIAO ЈАНГ ГОНГ ЈИ
Регионален Функција:
Кина
Свеж

Избор на клиенти