.

.

New
бакар Shunde Пилешко Петел петел Дома Мебел украсни орнаменти петел Декорација Занаети Украс анти љубовница

бакар Shunde Пилешко Петел петел Дома Мебел украсни орнаменти петел Декорација Занаети Украс анти љубовница

DEN 2608.00
DEN 3835.68

Стока
Достапно.


Должина : 14.8 cm. Ширина : 8.6 cm. Висина : 20 см

Детали

Тема:
Животните
Материјал:
Бакар
Регионален Функција:
Кина
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Материјал:
глупав
Свеж

Избор на клиенти