.

.

New
Украсен Boxwood Многу Тешкотии Врежан Бог На Богатство Статуа Преклопна Кутија

Украсен Boxwood Многу Тешкотии Врежан Бог На Богатство Статуа Преклопна Кутија

DEN 1324.00
DEN 1919.52

Стока
Достапно.

Друга земја испорака обично трае 20-35 работни дена . Ако ви се допаѓа нив, ве молиме да се земе еден момент за да ни остави позитивен фидбек. Во овде, е производ се соберат, Ние имаме свои луѓе одат и collecte овие работи.
ПРЕВОЗОТ И ПРЕДАВАЊЕ
После уплата, ние ќе рок од 1 - 2 работни дена за испорака. Има префинет форми и препознатлив стил.
Повратни информации :
Ние се обидуваме се потрудиме да се направи сè да биде совршено.Нашата цел е за вас да се врати во нашата продавница или препорачуваме нас!!
На предмети кои нашите продажба се сите оригиналната форма вистински предмети.
1) точка не одговара опис точно :
а) дека не е опишан значителни дефекти,
б) се најде разлики на власт во случај јас гаранција за автентичноста (документирани експертски е заклучок потребен за наплата на процесот);
2) голема штета се случи во транзит (мора да одбие да го потпише и да го прифатат објект)
Ако било следниве околности се случи,ние нема да наплата на плаќање :
(1) Купувачот има промени својот ум или само сакате да се вратите објект без било каква причина се споменува во пари назад гаранција;
(2) Купувачот добил негативно мислење во однос на објект од некомпетентни извор;
(3) Пакетот се врати на мене од страна на поштенската служба, ова обично се случува кога некој не обезбеди точен поштенска адреса : во овој случај јас ќе го испратам пакет повторно по потврдата на адреса.

Детали

Регионален Функција:
Кина
Материјал:
Дрво
Тема:
Маскота
Свеж

Избор на клиенти