.

.

New
2014 Временски ограничени Нови Кина Кинески Антички колекционерски предмети Стар Бел Бакар рачно производство Тибет Сребро Воин Бог Guan Ју Статуа

2014 Временски ограничени Нови Кина Кинески Антички колекционерски предмети Стар Бел Бакар рачно производство Тибет Сребро Воин

DEN 3360.00
DEN 4800.00

Стока
Достапно.

Ако сте задоволни со оваа трансакција, искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен коментар и полн со 5 ѕвезди Детални Продавачот Рејтингот, кои се од витално значење за развојот на нашата компанија.Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ги решат проблемите за вас. Ве молиме да ни даде можност да реши некој проблем, ние сфати проблеми и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Сите нарачки се испраќаат во рок од 2~5 работен ден. Ние не сме одговорни за задоцнување или пакет изгубени ако адресата е погрешна. Овие трошоци се купувачот 's одговорност.Ве МОЛИМЕ НЕ ни остава 1, 2 или 3-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие се еднакви на негативен фидбек.Наплата или Размена е на располагање.Купувачи се одговорни за враќање превозот надомест. Ние ќе одговориме на вашите пораки во рок од 24 часа се во работен ден и 48 часа за викендот. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Оставајќи негативни повратни информации не може да ги реши проблемите. Ние нудиме Забрзан Превозот начин, на НАС, на рок на испорака е во рок од 2-3 работни дена од Fed Ex; да Канада, Австралија, Велика Британија, изразат испорака период е во рок од 3-5 дена; во други земји, на изразат испорака период е во рок од 4-7 дена.

Детали

Материјал:
бронза
Регионален Функција:
Кина
Тема:
Маскота
Свеж

Избор на клиенти