.

.

New
божиќ стариот тибет будизмот бронза спиење Sakyamuni Shakyamuni Tathagata статуата на буда ноќта на вештерките

божиќ стариот тибет будизмот бронза спиење Sakyamuni Shakyamuni Tathagata статуата на буда ноќта на вештерките

DEN 4080.00
DEN 4800.00

Стока
Достапно.


Продавница со занаети основа. Вклучува : метал занаети. Керамички занаети. Скапоцен камен занаети .. Опис на проектот : Димензии : Висина : 3.2 инчи .Долго : само 11,6 инчи . широчината : 1.8 инчен Димензии : Висина : 8 см .Долго : 29 см . широчината : 4.5 cm Тежина : 1.8 КГвклучени тежината на пакување, материјали Материјали : бронзени Состојба : Добра состојба Потекло : Кина Ако купувачи купите повеќе објекти (вклучувајќи различни видови на производи). Јас дополнителни на купувачот, спојување и заеднички испорака на концесии. Испорача elucidation Јасно плаќање на кога купувачот на испорача стварта на Ние ќе во 3 работни денови.
Овој објект е превозот од Кина пост експрес испорака на вашето барање. На експрес испорака трошоците се многу скапи. (17 ~ 25 работни денови за испорака. Dissimilarity нација, трошоци за достава на време dissimilarity). Ако ви треба побрзо превозот. Каде превозот опции. Или контактирајте ме. Јас продавница слики уникатен. Ве молиме погледнете за мојата продавница. По добивањето на предмети. Ве молиме направи повратни информации што е можно поскоро.

Детали

Тема:
Будизмот
Бренд Име:
SIYAO
Регионален Функција:
Кина
Свеж

Избор на клиенти