.

.

New
Кинески природни jade украси jade парична казна jade украси вистински jade резба занаети украси трговија на големо грозје

Кинески природни jade украси jade парична казна jade украси вистински jade резба занаети украси трговија на големо грозје

DEN 4636.00
DEN 6719.52

Стока
Достапно.

Ако ви се допаѓа нив, ве молиме да се земе еден момент за да ни остави позитивен фидбек.
Услуги на клиентите :
Ве молиме да се чувствуваат слободни да ми кажете ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Големата уметност богатство! Тоа е многу исклучителна занаетот.
1) точка не одговара опис точно :
а) дека не е опишан значителни дефекти,
б) се најде разлики на власт во случај јас гаранција за автентичноста (документирани експертски е заклучок потребен за наплата на процесот);
2) голема штета се случи во транзит (мора да одбие да го потпише и да го прифатат објект)
Ако било следниве околности се случи,ние нема да наплата на плаќање :
(1) Купувачот има промени својот ум или само сакате да се вратите објект без било каква причина се споменува во пари назад гаранција;
(2) Купувачот добил негативно мислење во однос на објект од некомпетентни извор;
(3) Пакетот се врати на мене од страна на поштенската служба, ова обично се случува кога некој не обезбеди точен поштенска адреса : во овој случај јас ќе го испратам пакет повторно по потврдата на адреса. Но, работите понекогаш се случи. Па ако понудата на предмети и не го плати тоа.Друга земја испорака обично трае 20-35 работни дена .Нашата цел е за вас да се врати во нашата продавница или препорачуваме нас!!
На предмети кои нашите продажба се сите оригиналната форма вистински предмети.

Детали

Тема:
Маскота
Материјал:
Органски Материјал
Регионален Функција:
Кина
Материјал:
Jade
Свеж

Избор на клиенти