.

.

New
Бакар скулптура занаети убавина танц танчерка Европската уметност подарок Дома Мебел накит украси

Бакар скулптура занаети убавина танц танчерка Европската уметност подарок Дома Мебел накит украси

DEN 20519.00
DEN 40233.60

Стока
Достапно.

Guan гонг статуа давање статии блиску императорот ву мамон чист бакар статуа на Буда голема среќа занает колекција dah guan ју 10078.2 биле погодени 3 и Шангај впечаток една и скулптури 3480 биле погодени 1 и скулптурата на Давид бакар скулптура занаетите класичната карактер давање статии бизнис подароци, дома декорација има хит на скулптури и 648 се погоди 4 и скулптури и 23760 биле погодени 2 и скулптури скулптурата 1038 се погоди 4 и скулптурата и сликарството, скулптурата 780 биле погодени 2 и скулптури и 1055 се погоди 4 и скулптури и 3600 биле погодени 2 и
големина должина
ширина висока 19.5 m/ материјали 12.5 cm/ copper43cm

Детали

Материјал:
Бакар
Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Регионален Функција:
Кина
Тема:
Маскота
Свеж

Избор на клиенти