.

.

New
TNUKK Тибетската Будизмот, Жолта Jambhala, богот на богатството бронзена статуа на Буда, Bodhisattva, може да биде инсталиран резервоарот.

TNUKK Тибетската Будизмот, Жолта Jambhala, богот на богатството бронзена статуа на Буда, Bodhisattva, може да биде инсталиран

DEN 4118.00
DEN 5279.52

Стока
Достапно.


добредојдовте во мојата продавница
Ti betan Будизмот, Жолта Jambhala , богот на богатството бронзена статуа на Буда, Bodhisattva , може да биде инсталиран резервоар
Висина : 21cm, ширина : 15cm, дебелина : 10cm

Детали

Бренд Име:
Tnukk
Тема:
Луѓе
Регионален Функција:
Кина
Материјал:
бакар сребро.
Свеж

Избор на клиенти