.

.

New
2017 Топли Лета, Лета, Лепак Одбор Стапица Убиец За Контрола на Штетници Одбивање Repeller Месеци Летање Мравките Термитите Грешки Инсекти Контрола 10pcs

2017 Топли Лета, Лета, Лепак Одбор Стапица Убиец За Контрола на Штетници Одбивање Repeller Месеци Летање Мравките Термитите Грешки

DEN 287.52

Стока
Достапно.

8 Инчен
Двојно Двострано Водоотпорен Надвор од употреба Долго Трае
За вашата Градина Пасишта Ливада градина Овоштарник Шумата
Прво, принципот на превенција и третман : Homoptera aphids, whiteflies, leafhoppers, итн . Трето, карактеристики на производот : 1, зелена загадување-бесплатно, загадување-бесплатен зеленчук овошје производство од суштинско значење резерви.
Повеќе содржини Достапни Pls Посетете ја Нашата Веб Продавница на Aliexpress. Апсењето возрасни ефект е очигледно, можат ефикасно да се намали густината на населението, намалување на лекови, приходи од заштеди значително. 4, лесен за ракување, Kaifeng дека е, заштеда на време и напор. 2, виси метод : со жица или јаже преку стапица одбор две виси дупки, да бидат фиксни, вертикални виси во стаклена градина. Во стаклена или отворено поле може да биде суспендирана од 3 до 5 парчиња на сино инсекти одбор за следење на густината на население, кога ги намамат одбор на зголемување на износот на инсекти, прекин на спецификациите за 20cm * 30cm жолта апсењето инсекти одбор 50 или 20 * 15 од ведро апсењето инсекти одбор 80 може да се, или како што е случај го зголемува бројот на апсењето инсекти. 4 Суспензија густина : Ако контролата за aphids, whiteflies, leafhoppers, забележан лета. 2, посебно viscose, специфична боја. 3, специјални материјали, висока вискозност водоотпорен пластика, висока температура не проток, анти-сонце и дожд, издржливи.

Детали

Штетници Тип:
Кревет Грешки,Комарци,Пилула Bugs,Crickets,Earwigs,Flies,Moths,Mice,Spiders,Fleas,Scorpions,Bees,Ticks,Ants,Snakes,Centipedes,Hornets,Beetles,Termites,Cockroaches
Бренд Име:
Г-Дин Бубачка
Број На Модел На:
MrBug Летаат 10
Свеж

Избор на клиенти